29.08.2026 12:30 Scotland League One 2026/2027

Ros Kaunti - Ist Kilbrajd Tipovi i prognoze

Ros Kaunti - Ist Kilbrajd se igra u 12:30 dana 29.08.2026.

Ross County
Ros Kaunti
East Kilbride
Ist Kilbrajd

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Ros Kaunti - Ist Kilbrajd odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Ros Kaunti", sa kvotom -164 - prema 2 od 3 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Ros Kaunti
67%
2 od 3 tipstera

JohnnyBet tipovi za Ros Kaunti - Ist Kilbrajd prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Kibetchemu (plasiran na 1118 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 27.36, stavljajući 8 na Ist Kilbrajd (+342) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, Demon888 (plasiran na 1243 mestu), tipuje sa kvotom -164 na Ros Kaunti (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 6.1. Treći najbolji tipster (1440 ove sezone), supcio procenjuje da će ostvariti profit od 6.1 ulaganjem 10 sa kvotom -164 na Ros Kaunti na tržištu Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang-lista 1118/1314
Profit: -79.22
Home Draw Away
+342 for Ist Kilbrajd
8/10
Procenjen profit 27.36
Demon888
Rang-lista 1243/1314
Profit: -148.76
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10
supcio
supcio
Rang-lista 1440/1314
Profit: -863.48
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10

JohnnyBet tipovi za Ros Kaunti - Ist Kilbrajd prema yieldu tipstera

Kibetchemu (ukupan yield: -2.1%) prognozira profit od 27.36 stavljanjem 8 na ishod Ist Kilbrajd (kvota: +342), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je supcio sa yieldom -8.11% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Ros Kaunti (kvota: -164), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 6.1. Demon888 (yield -11.36% ) je odabrao -164 za ishod Ros Kaunti na tržištu Home Draw Away. Ulog 10 će doneti profit od 6.1 (ako je tip tačan).

Kibetchemu
Kibetchemu
Rang-lista 559/1314
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+342 for Ist Kilbrajd
8/10
Procenjen profit 27.36
supcio
supcio
Rang-lista 818/1314
Yield: -8.11%
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10
Demon888
Rang-lista 909/1314
Yield: -11.36%
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10

Tipovi za Ros Kaunti - Ist Kilbrajd od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Demon888, sa ODI parametrom od -5.95 ulaže 10 sa kvotom -164 na Ros Kaunti na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.1. Kibetchemu (ODI: -41.24) tipuje da bi ostvario profit od 27.36 stavljanjem 8 na Ist Kilbrajd (+342) u opkladi Home Draw Away. Treći na rang-listi (ODI: -712.66), supcio, izabrao je Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -164 na opkladu Ros Kaunti i procenjujući profit od 6.1.

Demon888
Rang-lista 1273/1314
ODI: -5.95
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10
Kibetchemu
Kibetchemu
Rang-lista 1403/1314
ODI: -41.24
Home Draw Away
+342 for Ist Kilbrajd
8/10
Procenjen profit 27.36
supcio
supcio
Rang-lista 1454/1314
ODI: -712.66
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Ros Kaunti - Ist Kilbrajd od AI

Koji ishod utakmice Ros Kaunti - Ist Kilbrajd predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Ist Kilbrajd na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +342sa ulogom od 8, od tipstera Kibetchemu. Opklada na Ros Kaunti (-164) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera Demon888 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Ros Kaunti na tržištu Home Draw Away na kojem tipster supcio stavlja ulog 10 sa kvotom od -164.

Home Draw Away
+342 for Ist Kilbrajd
8/10
Procenjen profit 27.36
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10
Home Draw Away
-164 for Ros Kaunti
10/10
Procenjen profit 6.10

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Ros Kaunti - Ist Kilbrajd. Top prognoza, sa 67% glasova, je pobeda Ros Kaunti (-164). Pobeda Ist Kilbrajd (+342) je prikupila 33% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+295).

1 67%
X 0%
2 33%

Ros Kaunti vs Ist Kilbrajd Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +342 za Ist Kilbrajd (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno