24.10.2026 03:30 • Republic of Korea • KBL 2026/2027

Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis Tipovi i prognoze

Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis se igra u 03:30 dana 24.10.2026.

Gojang Sono Skajganers
—
Busan KCC Egis

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Asian Handicap (-4.5)", ishod "Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw", sa kvotom +112 - prema 1 od 1 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Asian Handicap (-5.5)" sa ishodom "Busan KCC Egis (+5.5), money back on draw" (kvota: -105) - prema 100% korisnika. Kao treću najpopularniju, okladu "Home Away" sa ishodom "Gojang Sono Skajganers" sa kvotom od -263 bira 1 od 1 tipstera (100%).

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 174.5
Over
50%
1 od 2 tipstera
Asian Handicap (-4.5)
Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera
Asian Handicap (-5.5)
Busan KCC Egis (+5.5), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, savic (plasiran na 950 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 11.2, stavljajući 10 na Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw (+112) u opkladi Asian Handicap (-4.5). Sa druge strane, Orythree (plasiran na 1992 mestu), tipuje sa kvotom -122 na Under (Over/Under 174.5), stavljajući 10 - procenjeni profit: 8.2. Treći najbolji tipster (2015 ove sezone), szem55 procenjuje da će ostvariti profit od 3.8 ulaganjem 10 sa kvotom -263 na Gojang Sono Skajganers na tržištu Home Away.

savic
savic
Rang-lista 950/1966
Profit: -9.31
Asian Handicap (-4.5)
+112 for Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 11.20
Orythree
Orythree
Rang-lista 1992/1966
Profit: -992.16
Over/Under 174.5
-122 for Under
10/10
Procenjen profit 8.20
szem55
szem55
Rang-lista 2015/1966
Profit: -1343.16
Home Away
-263 for Gojang Sono Skajganers
10/10
Procenjen profit 3.80
faro2013
faro2013
Rang-lista 2060/1966
Profit: -3981.14
Over/Under 174.5
-103 for Over
10/10
Procenjen profit 9.70
faro2013
faro2013
Rang-lista 2060/1966
Profit: -3981.14
Asian Handicap (-5.5)
-105 for Busan KCC Egis (+5.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.50

JohnnyBet tipovi za Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis prema yieldu tipstera

savic (ukupan yield: -0.04%) prognozira profit od 11.2 stavljanjem 10 na ishod Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw (kvota: +112), tržište: Asian Handicap (-4.5). Zatim, tu je faro2013 sa yieldom -4.01% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: -103), tržište: Over/Under 174.5. Procenjeni profit: 9.7. Orythree (yield -4.84% ) je odabrao -122 za ishod Under na tržištu Over/Under 174.5. Ulog 10 će doneti profit od 8.2 (ako je tip tačan).

savic
savic
Rang-lista 646/1966
Yield: -0.04%
Asian Handicap (-4.5)
+112 for Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 11.20
faro2013
faro2013
Rang-lista 918/1966
Yield: -4.01%
Over/Under 174.5
-103 for Over
10/10
Procenjen profit 9.70
faro2013
faro2013
Rang-lista 918/1966
Yield: -4.01%
Asian Handicap (-5.5)
-105 for Busan KCC Egis (+5.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.50
Orythree
Orythree
Rang-lista 990/1966
Yield: -4.84%
Over/Under 174.5
-122 for Under
10/10
Procenjen profit 8.20
szem55
szem55
Rang-lista 1145/1966
Yield: -7.37%
Home Away
-263 for Gojang Sono Skajganers
10/10
Procenjen profit 3.80

Tipovi za Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! savic, sa ODI parametrom od 209.78 ulaže 10 sa kvotom +112 na Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-4.5). Može ostvariti profit od 11.2. Orythree (ODI: 11.74) tipuje da bi ostvario profit od 8.2 stavljanjem 10 na Under (-122) u opkladi Over/Under 174.5. Treći na rang-listi (ODI: -47.01), szem55, izabrao je Home Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -263 na opkladu Gojang Sono Skajganers i procenjujući profit od 3.8.

savic
savic
Rang-lista 37/1966
ODI: 209.78
Asian Handicap (-4.5)
+112 for Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 11.20
Orythree
Orythree
Rang-lista 221/1966
ODI: 11.74
Over/Under 174.5
-122 for Under
10/10
Procenjen profit 8.20
szem55
szem55
Rang-lista 1951/1966
ODI: -47.01
Home Away
-263 for Gojang Sono Skajganers
10/10
Procenjen profit 3.80
faro2013
faro2013
Rang-lista 2050/1966
ODI: -1664.6
Over/Under 174.5
-103 for Over
10/10
Procenjen profit 9.70
faro2013
faro2013
Rang-lista 2050/1966
ODI: -1664.6
Asian Handicap (-5.5)
-105 for Busan KCC Egis (+5.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis od AI

Koji ishod utakmice Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Gojang Sono Skajganers na tržištu Home Away, sa kvotom od -263sa ulogom od 10, od tipstera szem55. Opklada na Over (-103) na tržištu Over/Under 174.5 sa ulogom. od 10 od tipstera faro2013 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-4.5) na kojem tipster savic stavlja ulog 10 sa kvotom od +112.

Home Away
-263 for Gojang Sono Skajganers
10/10
Procenjen profit 3.80
Over/Under 174.5
-103 for Over
10/10
Procenjen profit 9.70
Asian Handicap (-5.5)
-105 for Busan KCC Egis (+5.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 9.50
Asian Handicap (-4.5)
+112 for Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 11.20
Over/Under 174.5
-122 for Under
10/10
Procenjen profit 8.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Gojang Sono Skajganers - Busan KCC Egis. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Gojang Sono Skajganers (kvota: -263). Sa druge strane pobeda Busan KCC Egis (+209) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Gojang Sono Skajganers vs Busan KCC Egis Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +112 za Busan KCC Egis (+4.5), money back on draw (Asian Handicap (-4.5))
Tip 2:
Kvote -122 za Under (Over/Under 174.5)
Igrajte odgovorno