27.09.2026 02:00 • China • WTA 125K Jingshan 2026

Džiaći Vang - Vušuang Dženg Tipovi i prognoze

Džiaći Vang - Vušuang Dženg se igra u 02:00 dana 27.09.2026.

Džiaći Vang
—
Vušuang Dženg

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Džiaći Vang - Vušuang Dženg odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Džiaći Vang", sa kvotom -119 - prema 2 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Džiaći Vang
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Džiaći Vang - Vušuang Dženg prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1805 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.4, stavljajući 10 na Džiaći Vang (-119) u opkladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1805/1684
Profit: -27902.1
Home Away
-119 for Džiaći Vang
10/10
Procenjen profit 8.40
Home Away
-119 for Džiaći Vang
5/10
Procenjen profit 4.20

JohnnyBet tipovi za Džiaći Vang - Vušuang Dženg prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.55%) prognozira profit od 8.4 stavljanjem 10 na ishod Džiaći Vang (kvota: -119), tržište: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1306/1684
Yield: -18.55%
Home Away
-119 for Džiaći Vang
10/10
Procenjen profit 8.40
Home Away
-119 for Džiaći Vang
5/10
Procenjen profit 4.20

Tipovi za Džiaći Vang - Vušuang Dženg od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -32174.9 ulaže 10 sa kvotom -119 na Džiaći Vang na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 8.4.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1803/1684
ODI: -32174.9
Home Away
-119 for Džiaći Vang
10/10
Procenjen profit 8.40
Home Away
-119 for Džiaći Vang
5/10
Procenjen profit 4.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Džiaći Vang - Vušuang Dženg od AI

Koji ishod utakmice Džiaći Vang - Vušuang Dženg predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Džiaći Vang na tržištu Home Away, sa kvotom od -119sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78. Opklada na Džiaći Vang (-119) na tržištu Home Away sa ulogom. od 5 od tipstera Diabllo6 je još jedan favorit AI.

Home Away
-119 for Džiaći Vang
10/10
Procenjen profit 8.40
Home Away
-119 for Džiaći Vang
5/10
Procenjen profit 4.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Džiaći Vang - Vušuang Dženg. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Džiaći Vang (kvota: -119). Sa druge strane pobeda Vušuang Dženg (+105) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Džiaći Vang vs Vušuang Dženg Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -119 za Džiaći Vang (Home Away)
Igrajte odgovorno