02.08.2026 17:00 Honduras Liga Nacional 2026

Hutikalpa FC - Motagua Tipovi i prognoze

Hutikalpa FC - Motagua se igra u 17:00 dana 02.08.2026.

Juticalpa FC
Hutikalpa FC
Motagua
Motagua

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Hutikalpa FC - Motagua odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Motagua", sa kvotom -286 - prema 3 od 3 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Motagua
100%
3 od 3 tipstera
Over/Under 2
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 2.25
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Hutikalpa FC - Motagua prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, ivaanpiri (plasiran na 25 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 3.5, stavljajući 10 na Motagua (-286) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, CexCox74 (plasiran na 47 mestu), tipuje sa kvotom -286 na Motagua (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 3.5. Treći najbolji tipster (391 ove sezone), AandN procenjuje da će ostvariti profit od 4.2 ulaganjem 10 sa kvotom -238 na Motagua na tržištu Home Draw Away.

ivaanpiri
Rang-lista 25/631
Profit: 64.0
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 47/631
Profit: 43.36
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 47/631
Profit: 43.36
Over/Under 2.25
-213 for Over
10/10
Procenjen profit 4.70
AandN
AandN
Rang-lista 391/631
Profit: -11.0
Home Draw Away
-238 for Motagua
10/10
Procenjen profit 4.20
AandN
AandN
Rang-lista 391/631
Profit: -11.0
Over/Under 2
-312 for Over
10/10
Procenjen profit 3.20

JohnnyBet tipovi za Hutikalpa FC - Motagua prema yieldu tipstera

ivaanpiri (ukupan yield: 12.08%) prognozira profit od 3.5 stavljanjem 10 na ishod Motagua (kvota: -286), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je CexCox74 sa yieldom 7.69% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Motagua (kvota: -286), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 3.5. AandN (yield -2.97% ) je odabrao -238 za ishod Motagua na tržištu Home Draw Away. Ulog 10 će doneti profit od 4.2 (ako je tip tačan).

ivaanpiri
Rang-lista 164/631
Yield: 12.08%
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 196/631
Yield: 7.69%
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 196/631
Yield: 7.69%
Over/Under 2.25
-213 for Over
10/10
Procenjen profit 4.70
AandN
AandN
Rang-lista 301/631
Yield: -2.97%
Home Draw Away
-238 for Motagua
10/10
Procenjen profit 4.20
AandN
AandN
Rang-lista 301/631
Yield: -2.97%
Over/Under 2
-312 for Over
10/10
Procenjen profit 3.20

Tipovi za Hutikalpa FC - Motagua od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! AandN, sa ODI parametrom od -1.44 ulaže 10 sa kvotom -238 na Motagua na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 4.2. ivaanpiri (ODI: -2.74) tipuje da bi ostvario profit od 3.5 stavljanjem 10 na Motagua (-286) u opkladi Home Draw Away. Treći na rang-listi (ODI: -7.68), CexCox74, izabrao je Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -286 na opkladu Motagua i procenjujući profit od 3.5.

AandN
AandN
Rang-lista 479/631
ODI: -1.44
Home Draw Away
-238 for Motagua
10/10
Procenjen profit 4.20
AandN
AandN
Rang-lista 479/631
ODI: -1.44
Over/Under 2
-312 for Over
10/10
Procenjen profit 3.20
ivaanpiri
Rang-lista 503/631
ODI: -2.74
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 521/631
ODI: -7.68
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
CexCox74
CexCox74
Rang-lista 521/631
ODI: -7.68
Over/Under 2.25
-213 for Over
10/10
Procenjen profit 4.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Hutikalpa FC - Motagua od AI

Koji ishod utakmice Hutikalpa FC - Motagua predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Motagua na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -286sa ulogom od 10, od tipstera ivaanpiri. Opklada na Motagua (-286) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera CexCox74 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Motagua na tržištu Home Draw Away na kojem tipster AandN stavlja ulog 10 sa kvotom od -238.

Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
Home Draw Away
-286 for Motagua
10/10
Procenjen profit 3.50
Over/Under 2.25
-213 for Over
10/10
Procenjen profit 4.70
Home Draw Away
-238 for Motagua
10/10
Procenjen profit 4.20
Over/Under 2
-312 for Over
10/10
Procenjen profit 3.20

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Hutikalpa FC - Motagua. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Motagua (-286). Pobeda Hutikalpa FC (+779) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+371).

1 0%
X 0%
2 100%

Hutikalpa FC vs Motagua Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -286 za Motagua (Home Draw Away)
Tip 2:
Kvote -213 za Over (Over/Under 2.25)
Igrajte odgovorno