02.08.2026 19:00 Canada WTA Toronto 2026

Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku Tipovi i prognoze

Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku se igra u 19:00 dana 02.08.2026.

Nikola Bartunkova
Bjanka Vanesa Andrejesku

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Bjanka Vanesa Andrejesku", sa kvotom +131 - prema 2 od 3 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Bjanka Vanesa Andrejesku
67%
2 od 3 tipstera
Over/Under 21.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Zhubiitis (plasiran na 35 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.0, stavljajući 10 na Nikola Bartunkova (-167) u opkladi Home Away. Sa druge strane, faro2013 (plasiran na 156 mestu), tipuje sa kvotom -119 na Over (Over/Under 21.5), stavljajući 10 - procenjeni profit: 8.4. Treći najbolji tipster (334 ove sezone), Noizyfoxxx procenjuje da će ostvariti profit od 11.79 ulaganjem 9 sa kvotom +131 na Bjanka Vanesa Andrejesku na tržištu Home Away.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang-lista 35/626
Profit: 49.86
Home Away
-167 for Nikola Bartunkova
10/10
Procenjen profit 6.00
faro2013
faro2013
Rang-lista 156/626
Profit: 10.5
Over/Under 21.5
-119 for Over
10/10
Procenjen profit 8.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 334/626
Profit: -5.42
Home Away
+131 for Bjanka Vanesa Andrejesku
9/10
Procenjen profit 11.79
fizz06
fizz06
Rang-lista 455/626
Profit: -24.74
Home Away
+135 for Bjanka Vanesa Andrejesku
10/10
Procenjen profit 13.50

JohnnyBet tipovi za Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku prema yieldu tipstera

Zhubiitis (ukupan yield: 10.93%) prognozira profit od 6.0 stavljanjem 10 na ishod Nikola Bartunkova (kvota: -167), tržište: Home Away. Zatim, tu je faro2013 sa yieldom 3.09% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: -119), tržište: Over/Under 21.5. Procenjeni profit: 8.4. fizz06 (yield -2.22% ) je odabrao +135 za ishod Bjanka Vanesa Andrejesku na tržištu Home Away. Ulog 10 će doneti profit od 13.5 (ako je tip tačan).

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang-lista 169/626
Yield: 10.93%
Home Away
-167 for Nikola Bartunkova
10/10
Procenjen profit 6.00
faro2013
faro2013
Rang-lista 244/626
Yield: 3.09%
Over/Under 21.5
-119 for Over
10/10
Procenjen profit 8.40
fizz06
fizz06
Rang-lista 293/626
Yield: -2.22%
Home Away
+135 for Bjanka Vanesa Andrejesku
10/10
Procenjen profit 13.50
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 324/626
Yield: -5.11%
Home Away
+131 for Bjanka Vanesa Andrejesku
9/10
Procenjen profit 11.79

Tipovi za Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Noizyfoxxx, sa ODI parametrom od 1.27 ulaže 9 sa kvotom +131 na Bjanka Vanesa Andrejesku na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 11.79. fizz06 (ODI: 0.29) tipuje da bi ostvario profit od 13.5 stavljanjem 10 na Bjanka Vanesa Andrejesku (+135) u opkladi Home Away. Treći na rang-listi (ODI: 0.29), faro2013, izabrao je Over/Under 21.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od -119 na opkladu Over i procenjujući profit od 8.4.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 68/626
ODI: 1.27
Home Away
+131 for Bjanka Vanesa Andrejesku
9/10
Procenjen profit 11.79
fizz06
fizz06
Rang-lista 138/626
ODI: 0.29
Home Away
+135 for Bjanka Vanesa Andrejesku
10/10
Procenjen profit 13.50
faro2013
faro2013
Rang-lista 138/626
ODI: 0.29
Over/Under 21.5
-119 for Over
10/10
Procenjen profit 8.40
Zhubiitis
Zhubiitis
Rang-lista 411/626
ODI: -0.36
Home Away
-167 for Nikola Bartunkova
10/10
Procenjen profit 6.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku od AI

Koji ishod utakmice Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Nikola Bartunkova na tržištu Home Away, sa kvotom od -167sa ulogom od 10, od tipstera Zhubiitis. Opklada na Over (-119) na tržištu Over/Under 21.5 sa ulogom. od 10 od tipstera faro2013 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Bjanka Vanesa Andrejesku na tržištu Home Away na kojem tipster Noizyfoxxx stavlja ulog 9 sa kvotom od +131.

Home Away
-167 for Nikola Bartunkova
10/10
Procenjen profit 6.00
Over/Under 21.5
-119 for Over
10/10
Procenjen profit 8.40
Home Away
+131 for Bjanka Vanesa Andrejesku
9/10
Procenjen profit 11.79
Home Away
+135 for Bjanka Vanesa Andrejesku
10/10
Procenjen profit 13.50

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Nikola Bartunkova - Bjanka Vanesa Andrejesku. Najbolja prognoza, sa 67% glasova, je pobeda Bjanka Vanesa Andrejesku (kvota: +131). Pobeda Nikola Bartunkova (-167) je prikupila 33% glasova.

1 33%
2 67%

Nikola Bartunkova vs Bjanka Vanesa Andrejesku Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -167 za Nikola Bartunkova (Home Away)
Tip 2:
Kvote -119 za Over (Over/Under 21.5)
Igrajte odgovorno