30.07.2026 13:00 Israel Toto Cup Leumit 2026

Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem Tipovi i prognoze

Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem se igra u 13:00 dana 30.07.2026.

Kafr Qasim
Kafr Kasim
Hapoel Kfar Shelem
Hapoel Kfar Šalem

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Kafr Kasim", sa kvotom +160 - prema 1 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Kafr Kasim
50%
1 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, FastWin (plasiran na 1942 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 16.0, stavljajući 10 na Kafr Kasim (+160) u opkladi Home Draw Away. Sa druge strane, mitko820 (plasiran na 2211 mestu), tipuje sa kvotom +118 na Hapoel Kfar Šalem (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 11.8.

FastWin
FastWin
Rang-lista 1942/2046
Profit: -176.12
Home Draw Away
+160 for Kafr Kasim
10/10
Procenjen profit 16.00
mitko820
mitko820
Rang-lista 2211/2046
Profit: -1331.14
Home Draw Away
+118 for Hapoel Kfar Šalem
10/10
Procenjen profit 11.80

JohnnyBet tipovi za Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem prema yieldu tipstera

FastWin (ukupan yield: -2.0%) prognozira profit od 16.0 stavljanjem 10 na ishod Kafr Kasim (kvota: +160), tržište: Home Draw Away. Zatim, tu je mitko820 sa yieldom -9.19% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Hapoel Kfar Šalem (kvota: +118), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 11.8.

FastWin
FastWin
Rang-lista 736/2046
Yield: -2.0%
Home Draw Away
+160 for Kafr Kasim
10/10
Procenjen profit 16.00
mitko820
mitko820
Rang-lista 1120/2046
Yield: -9.19%
Home Draw Away
+118 for Hapoel Kfar Šalem
10/10
Procenjen profit 11.80

Tipovi za Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! FastWin, sa ODI parametrom od 100.64 ulaže 10 sa kvotom +160 na Kafr Kasim na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 16.0. mitko820 (ODI: 24.32) tipuje da bi ostvario profit od 11.8 stavljanjem 10 na Hapoel Kfar Šalem (+118) u opkladi Home Draw Away.

FastWin
FastWin
Rang-lista 61/2046
ODI: 100.64
Home Draw Away
+160 for Kafr Kasim
10/10
Procenjen profit 16.00
mitko820
mitko820
Rang-lista 153/2046
ODI: 24.32
Home Draw Away
+118 for Hapoel Kfar Šalem
10/10
Procenjen profit 11.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem od AI

Koji ishod utakmice Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Kafr Kasim na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +160sa ulogom od 10, od tipstera FastWin. Opklada na Hapoel Kfar Šalem (+118) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera mitko820 je još jedan favorit AI.

Home Draw Away
+160 for Kafr Kasim
10/10
Procenjen profit 16.00
Home Draw Away
+118 for Hapoel Kfar Šalem
10/10
Procenjen profit 11.80

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Kafr Kasim - Hapoel Kfar Šalem. Top prognoza, sa 50% glasova, je pobeda Kafr Kasim (+160). Pobeda Hapoel Kfar Šalem (+118) je prikupila 50% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+209).

1 50%
X 0%
2 50%

Kafr Kasim vs Hapoel Kfar Šalem Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +160 za Kafr Kasim (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno