21.09.2026 18:10 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Kigan Smit - Edvard Vinter Tipovi i prognoze

Kigan Smit - Edvard Vinter se igra u 18:10 dana 21.09.2026.

Kigan Smit
Edvard Vinter

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Kigan Smit - Edvard Vinter odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Edvard Vinter", sa kvotom +144 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Edvard Vinter
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kigan Smit - Edvard Vinter prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1720 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 14.4, stavljajući 10 na Edvard Vinter (+144) u opkladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1720/1631
Profit: -24264.9
Home Away
+144 for Edvard Vinter
10/10
Procenjen profit 14.40

JohnnyBet tipovi za Kigan Smit - Edvard Vinter prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -18.87%) prognozira profit od 14.4 stavljanjem 10 na ishod Edvard Vinter (kvota: +144), tržište: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1249/1631
Yield: -18.87%
Home Away
+144 for Edvard Vinter
10/10
Procenjen profit 14.40

Tipovi za Kigan Smit - Edvard Vinter od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -27216.8 ulaže 10 sa kvotom +144 na Edvard Vinter na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 14.4.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1718/1631
ODI: -27216.8
Home Away
+144 for Edvard Vinter
10/10
Procenjen profit 14.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kigan Smit - Edvard Vinter od AI

Koji ishod utakmice Kigan Smit - Edvard Vinter predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Edvard Vinter na tržištu Home Away, sa kvotom od +144sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
+144 for Edvard Vinter
10/10
Procenjen profit 14.40

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Kigan Smit - Edvard Vinter. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Edvard Vinter (kvota: +144). Pobeda Kigan Smit (-169) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Kigan Smit vs Edvard Vinter Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +144 za Edvard Vinter (Home Away)
Igrajte odgovorno