24.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Marino Rebeka - Fiona Ferro Tipovi i prognoze

Marino Rebeka - Fiona Ferro se igra u 11:00 dana 24.08.2026.

Marino Rebeka
Fiona Ferro

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Marino Rebeka - Fiona Ferro odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Marino Rebeka", sa kvotom +139 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Marino Rebeka
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Marino Rebeka - Fiona Ferro prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Noizyfoxxx (plasiran na 1205 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 5.56, stavljajući 4 na Marino Rebeka (+139) u opkladi Home Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 1205/1240
Profit: -178.11
Home Away
+139 for Marino Rebeka
4/10
Procenjen profit 5.56

JohnnyBet tipovi za Marino Rebeka - Fiona Ferro prema yieldu tipstera

Noizyfoxxx (ukupan yield: -10.85%) prognozira profit od 5.56 stavljanjem 4 na ishod Marino Rebeka (kvota: +139), tržište: Home Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 835/1240
Yield: -10.85%
Home Away
+139 for Marino Rebeka
4/10
Procenjen profit 5.56

Tipovi za Marino Rebeka - Fiona Ferro od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Noizyfoxxx, sa ODI parametrom od -16.89 ulaže 4 sa kvotom +139 na Marino Rebeka na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 5.56.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 1286/1240
ODI: -16.89
Home Away
+139 for Marino Rebeka
4/10
Procenjen profit 5.56

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Marino Rebeka - Fiona Ferro od AI

Koji ishod utakmice Marino Rebeka - Fiona Ferro predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Marino Rebeka na tržištu Home Away, sa kvotom od +139sa ulogom od 4, od tipstera Noizyfoxxx.

Home Away
+139 for Marino Rebeka
4/10
Procenjen profit 5.56

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Marino Rebeka - Fiona Ferro. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Marino Rebeka (kvota: +139). Sa druge strane pobeda Fiona Ferro (-189) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Marino Rebeka vs Fiona Ferro Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +139 za Marino Rebeka (Home Away)
Igrajte odgovorno