26.09.2026 16:10 • United States • MLB 2026

Minesota Tvins - Teksas Rendžers Tipovi i prognoze

Minesota Tvins - Teksas Rendžers se igra u 16:10 dana 26.09.2026.

Minnesota Twins
Minesota Tvins
—
Texas Rangers
Teksas Rendžers

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Minesota Tvins - Teksas Rendžers odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Minesota Tvins", sa kvotom +106 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 9.5
Over
100%
2 od 2 tipstera
Home Away
Minesota Tvins
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Minesota Tvins - Teksas Rendžers prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Orythree (plasiran na 1430 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.6, stavljajući 10 na Minesota Tvins (+106) u opkladi Home Away. Sa druge strane, MAVIO (plasiran na 1655 mestu), tipuje sa kvotom +156 na Over (Over/Under 9.5), stavljajući 10 - procenjeni profit: 15.6. Treći najbolji tipster (1767 ove sezone), TEXO procenjuje da će ostvariti profit od 15.6 ulaganjem 10 sa kvotom +156 na Over na tržištu Over/Under 9.5.

Orythree
Orythree
Rang-lista 1430/1677
Profit: -147.56
Home Away
+106 for Minesota Tvins
10/10
Procenjen profit 10.60
MAVIO
MAVIO
Rang-lista 1655/1677
Profit: -454.7
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60
TEXO
TEXO
Rang-lista 1767/1677
Profit: -1574.76
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60

JohnnyBet tipovi za Minesota Tvins - Teksas Rendžers prema yieldu tipstera

Orythree (ukupan yield: -1.38%) prognozira profit od 10.6 stavljanjem 10 na ishod Minesota Tvins (kvota: +106), tržište: Home Away. Zatim, tu je MAVIO sa yieldom -5.85% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Over (kvota: +156), tržište: Over/Under 9.5. Procenjeni profit: 15.6. TEXO (yield -12.66% ) je odabrao +156 za ishod Over na tržištu Over/Under 9.5. Ulog 10 će doneti profit od 15.6 (ako je tip tačan).

Orythree
Orythree
Rang-lista 605/1677
Yield: -1.38%
Home Away
+106 for Minesota Tvins
10/10
Procenjen profit 10.60
MAVIO
MAVIO
Rang-lista 891/1677
Yield: -5.85%
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60
TEXO
TEXO
Rang-lista 1172/1677
Yield: -12.66%
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60

Tipovi za Minesota Tvins - Teksas Rendžers od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Orythree, sa ODI parametrom od 8.49 ulaže 10 sa kvotom +106 na Minesota Tvins na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 10.6. TEXO (ODI: -1881.11) tipuje da bi ostvario profit od 15.6 stavljanjem 10 na Over (+156) u opkladi Over/Under 9.5. Treći na rang-listi (ODI: -4150.08), MAVIO, izabrao je Over/Under 9.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +156 na opkladu Over i procenjujući profit od 15.6.

Orythree
Orythree
Rang-lista 211/1677
ODI: 8.49
Home Away
+106 for Minesota Tvins
10/10
Procenjen profit 10.60
TEXO
TEXO
Rang-lista 1780/1677
ODI: -1881.11
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60
MAVIO
MAVIO
Rang-lista 1784/1677
ODI: -4150.08
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Minesota Tvins - Teksas Rendžers od AI

Koji ishod utakmice Minesota Tvins - Teksas Rendžers predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Minesota Tvins na tržištu Home Away, sa kvotom od +106sa ulogom od 10, od tipstera Orythree. Opklada na Over (+156) na tržištu Over/Under 9.5 sa ulogom. od 10 od tipstera MAVIO je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Over na tržištu Over/Under 9.5 na kojem tipster TEXO stavlja ulog 10 sa kvotom od +156.

Home Away
+106 for Minesota Tvins
10/10
Procenjen profit 10.60
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60
Over/Under 9.5
+156 for Over
10/10
Procenjen profit 15.60

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Minesota Tvins - Teksas Rendžers. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Minesota Tvins (kvota: +106). Sa druge strane pobeda Teksas Rendžers (-132) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Minesota Tvins vs Teksas Rendžers Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +106 za Minesota Tvins (Home Away)
Tip 2:
Kvote +156 za Over (Over/Under 9.5)
Igrajte odgovorno