28.09.2026 11:00 • Slovakia • 2. Liga 2026/2027

MŠK Žilina B - Humenje Tipovi i prognoze

MŠK Žilina B - Humenje se igra u 11:00 dana 28.09.2026.

MSK Zilina B
MŠK Žilina B
—
FK Humenne
Humenje

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 3.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za MŠK Žilina B - Humenje prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, maxi88 (plasiran na 1466 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 14.3, stavljajući 10 na Over (+143) u opkladi Over/Under 3.5.

maxi88
maxi88
Rang-lista 1466/1687
Profit: -158.38
Over/Under 3.5
+143 for Over
10/10
Procenjen profit 14.30

JohnnyBet tipovi za MŠK Žilina B - Humenje prema yieldu tipstera

maxi88 (ukupan yield: -3.3%) prognozira profit od 14.3 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: +143), tržište: Over/Under 3.5.

maxi88
maxi88
Rang-lista 739/1687
Yield: -3.3%
Over/Under 3.5
+143 for Over
10/10
Procenjen profit 14.30

Tipovi za MŠK Žilina B - Humenje od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! maxi88, sa ODI parametrom od -38.61 ulaže 10 sa kvotom +143 na Over na tržištu Over/Under 3.5. Može ostvariti profit od 14.3.

maxi88
maxi88
Rang-lista 1691/1687
ODI: -38.61
Over/Under 3.5
+143 for Over
10/10
Procenjen profit 14.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu MŠK Žilina B - Humenje od AI

Koji ishod utakmice MŠK Žilina B - Humenje predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 3.5, sa kvotom od +143sa ulogom od 10, od tipstera maxi88.

Over/Under 3.5
+143 for Over
10/10
Procenjen profit 14.30

MŠK Žilina B vs Humenje Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +143 za Over (Over/Under 3.5)
Igrajte odgovorno