28.09.2026 10:00 • United States • ATP Challenger Columbus 2026

Trevor Svajda - Andres Andrade Tipovi i prognoze

Trevor Svajda - Andres Andrade se igra u 10:00 dana 28.09.2026.

Trevor Svajda
—
Andres Andrade

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Trevor Svajda - Andres Andrade odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Trevor Svajda", sa kvotom -233 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Trevor Svajda
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Trevor Svajda - Andres Andrade prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Chispitin77 (plasiran na 1675 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 4.3, stavljajući 10 na Trevor Svajda (-233) u opkladi Home Away.

Chispitin77
Chispitin77
Rang-lista 1675/1687
Profit: -482.66
Home Away
-233 for Trevor Svajda
10/10
Procenjen profit 4.30

JohnnyBet tipovi za Trevor Svajda - Andres Andrade prema yieldu tipstera

Chispitin77 (ukupan yield: -6.73%) prognozira profit od 4.3 stavljanjem 10 na ishod Trevor Svajda (kvota: -233), tržište: Home Away.

Chispitin77
Chispitin77
Rang-lista 964/1687
Yield: -6.73%
Home Away
-233 for Trevor Svajda
10/10
Procenjen profit 4.30

Tipovi za Trevor Svajda - Andres Andrade od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Chispitin77, sa ODI parametrom od -25.6 ulaže 10 sa kvotom -233 na Trevor Svajda na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 4.3.

Chispitin77
Chispitin77
Rang-lista 1666/1687
ODI: -25.6
Home Away
-233 for Trevor Svajda
10/10
Procenjen profit 4.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Trevor Svajda - Andres Andrade od AI

Koji ishod utakmice Trevor Svajda - Andres Andrade predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Trevor Svajda na tržištu Home Away, sa kvotom od -233sa ulogom od 10, od tipstera Chispitin77.

Home Away
-233 for Trevor Svajda
10/10
Procenjen profit 4.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Trevor Svajda - Andres Andrade. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Trevor Svajda (kvota: -233). Sa druge strane pobeda Andres Andrade (-244) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Trevor Svajda vs Andres Andrade Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -233 za Trevor Svajda (Home Away)
Igrajte odgovorno