22.09.2026 13:05 United States MLB 2026

Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs Tipovi i prognoze

Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs se igra u 13:05 dana 22.09.2026.

New York Yankees
Njujork Jenkis
Tampa Bej Rejs

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Njujork Jenkis", sa kvotom -125 - prema 3 od 3 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Njujork Jenkis
100%
3 od 3 tipstera
Over/Under 7.5
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 5.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, henry L (plasiran na 18 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.1, stavljajući 10 na Njujork Jenkis (-123) u opkladi Home Away. Sa druge strane, Henry258 (plasiran na 1379 mestu), tipuje sa kvotom -125 na Njujork Jenkis (Home Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 8.0. Treći najbolji tipster (1672 ove sezone), ALEXANDRIA procenjuje da će ostvariti profit od 17.1 ulaganjem 10 sa kvotom +171 na Under na tržištu Over/Under 5.5.

henry L
henry L
Rang-lista 18/1645
Profit: 199.5
Home Away
-123 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.10
Henry258
Henry258
Rang-lista 1379/1645
Profit: -150.87
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Rang-lista 1672/1645
Profit: -938.34
Over/Under 5.5
+171 for Under
10/10
Procenjen profit 17.10
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Rang-lista 1693/1645
Profit: -1274.45
Over/Under 7.5
+116 for Over
10/10
Procenjen profit 11.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1727/1645
Profit: -6608.89
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00

JohnnyBet tipovi za Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs prema yieldu tipstera

henry L (ukupan yield: 2.41%) prognozira profit od 8.1 stavljanjem 10 na ishod Njujork Jenkis (kvota: -123), tržište: Home Away. Zatim, tu je Henry258 sa yieldom -1.27% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Njujork Jenkis (kvota: -125), tržište: Home Away. Procenjeni profit: 8.0. Wilhelmine (yield -7.09% ) je odabrao -125 za ishod Njujork Jenkis na tržištu Home Away. Ulog 10 će doneti profit od 8.0 (ako je tip tačan).

henry L
henry L
Rang-lista 444/1645
Yield: 2.41%
Home Away
-123 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.10
Henry258
Henry258
Rang-lista 588/1645
Yield: -1.27%
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 937/1645
Yield: -7.09%
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Rang-lista 994/1645
Yield: -8.22%
Over/Under 7.5
+116 for Over
10/10
Procenjen profit 11.60
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Rang-lista 1255/1645
Yield: -18.88%
Over/Under 5.5
+171 for Under
10/10
Procenjen profit 17.10

Tipovi za Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Henry258, sa ODI parametrom od 36.04 ulaže 10 sa kvotom -125 na Njujork Jenkis na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 8.0. henry L (ODI: -1.36) tipuje da bi ostvario profit od 8.1 stavljanjem 10 na Njujork Jenkis (-123) u opkladi Home Away. Treći na rang-listi (ODI: -234.1), ALEXANDRIA, izabrao je Over/Under 5.5, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +171 na opkladu Under i procenjujući profit od 17.1.

Henry258
Henry258
Rang-lista 101/1645
ODI: 36.04
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00
henry L
henry L
Rang-lista 1308/1645
ODI: -1.36
Home Away
-123 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.10
ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
Rang-lista 1690/1645
ODI: -234.1
Over/Under 5.5
+171 for Under
10/10
Procenjen profit 17.10
Lisbeth S.
Lisbeth S.
Rang-lista 1709/1645
ODI: -616.77
Over/Under 7.5
+116 for Over
10/10
Procenjen profit 11.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1725/1645
ODI: -8449.89
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs od AI

Koji ishod utakmice Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Njujork Jenkis na tržištu Home Away, sa kvotom od -123sa ulogom od 10, od tipstera henry L. Opklada na Njujork Jenkis (-125) na tržištu Home Away sa ulogom. od 10 od tipstera Henry258 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Under na tržištu Over/Under 5.5 na kojem tipster ALEXANDRIA stavlja ulog 10 sa kvotom od +171.

Home Away
-123 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.10
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00
Over/Under 5.5
+171 for Under
10/10
Procenjen profit 17.10
Over/Under 7.5
+116 for Over
10/10
Procenjen profit 11.60
Home Away
-125 for Njujork Jenkis
10/10
Procenjen profit 8.00

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Njujork Jenkis - Tampa Bej Rejs. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Njujork Jenkis (kvota: -125). Sa druge strane pobeda Tampa Bej Rejs (+106) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Njujork Jenkis vs Tampa Bej Rejs Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -123 za Njujork Jenkis (Home Away)
Tip 2:
Kvote +171 za Under (Over/Under 5.5)
Igrajte odgovorno