01.08.2026 14:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

RC Lans - Vijarreal Tipovi i prognoze

RC Lans - Vijarreal se igra u 14:00 dana 01.08.2026.

RC Lens
RC Lans
Villarreal CF
Vijarreal

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj RC Lans - Vijarreal odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Vijarreal", sa kvotom -149 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Vijarreal
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za RC Lans - Vijarreal prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 6.7, stavljajući 10 na Vijarreal (-149) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1/263
Profit: 0.0
Home Draw Away
-149 for Vijarreal
10/10
Procenjen profit 6.70

JohnnyBet tipovi za RC Lans - Vijarreal prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: 0.0%) prognozira profit od 6.7 stavljanjem 10 na ishod Vijarreal (kvota: -149), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1/263
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-149 for Vijarreal
10/10
Procenjen profit 6.70

Tipovi za RC Lans - Vijarreal od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od 0.0 ulaže 10 sa kvotom -149 na Vijarreal na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.7.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1/263
ODI: 0.0
Home Draw Away
-149 for Vijarreal
10/10
Procenjen profit 6.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu RC Lans - Vijarreal od AI

Koji ishod utakmice RC Lans - Vijarreal predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Vijarreal na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -149sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-149 for Vijarreal
10/10
Procenjen profit 6.70

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu RC Lans - Vijarreal. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Vijarreal (-149). Pobeda RC Lans (-141) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno.

1 0%
X 0%
2 100%

RC Lans vs Vijarreal Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -149 za Vijarreal (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno