02.08.2026 11:00 Latvia Virsliga 2026

Riga FC - Grobinas Tipovi i prognoze

Riga FC - Grobinas se igra u 11:00 dana 02.08.2026.

Riga FC
Riga FC
SC Grobinas
Grobinas

Na šta se kladiti?

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Riga FC - Grobinas prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, supcio (plasiran na 1 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 43.32, stavljajući 6 na Draw (+722) u opkladi Home Draw Away.

supcio
supcio
Rang-lista 1/528
Profit: 0.0
Home Draw Away
+722 for Draw
6/10
Procenjen profit 43.32

JohnnyBet tipovi za Riga FC - Grobinas prema yieldu tipstera

supcio (ukupan yield: 0.0%) prognozira profit od 43.32 stavljanjem 6 na ishod Draw (kvota: +722), tržište: Home Draw Away.

supcio
supcio
Rang-lista 1/528
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+722 for Draw
6/10
Procenjen profit 43.32

Tipovi za Riga FC - Grobinas od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! supcio, sa ODI parametrom od 0.0 ulaže 6 sa kvotom +722 na Draw na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 43.32.

supcio
supcio
Rang-lista 1/528
ODI: 0.0
Home Draw Away
+722 for Draw
6/10
Procenjen profit 43.32

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Riga FC - Grobinas od AI

Koji ishod utakmice Riga FC - Grobinas predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Draw na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +722sa ulogom od 6, od tipstera supcio.

Home Draw Away
+722 for Draw
6/10
Procenjen profit 43.32

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Riga FC - Grobinas. Top prognoza, sa 100% glasova, je nerešeno (+722). Pobeda Riga FC (-714) je prikupila 0% glasova. 0% predviđa pobedu Grobinas (+1568).

1 0%
X 100%
2 0%

Riga FC vs Grobinas Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +722 za Draw (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno