27.08.2026 12:00 Tanzania Premier League 2026/2027

Simba SC - Koastal junion Tipovi i prognoze

Simba SC - Koastal junion se igra u 12:00 dana 27.08.2026.

Simba SC
Simba SC
Coastal Union
Koastal junion

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Simba SC - Koastal junion odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Simba SC", sa kvotom -1429 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Simba SC
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Simba SC - Koastal junion prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 1441 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 0.7, stavljajući 10 na Simba SC (-1429) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1441/1284
Profit: -7792.24
Home Draw Away
-1429 for Simba SC
10/10
Procenjen profit 0.70

JohnnyBet tipovi za Simba SC - Koastal junion prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -19.07%) prognozira profit od 0.7 stavljanjem 10 na ishod Simba SC (kvota: -1429), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1044/1284
Yield: -19.07%
Home Draw Away
-1429 for Simba SC
10/10
Procenjen profit 0.70

Tipovi za Simba SC - Koastal junion od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -10334.3 ulaže 10 sa kvotom -1429 na Simba SC na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 0.7.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1439/1284
ODI: -10334.3
Home Draw Away
-1429 for Simba SC
10/10
Procenjen profit 0.70

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Simba SC - Koastal junion od AI

Koji ishod utakmice Simba SC - Koastal junion predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Simba SC na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -1429sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
-1429 for Simba SC
10/10
Procenjen profit 0.70

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Simba SC - Koastal junion. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Simba SC (-1429). Pobeda Koastal junion je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+190).

1 100%
X 0%
2 0%

Simba SC vs Koastal junion Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -1429 za Simba SC (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno