25.10.2026 09:00 • Paraguay • Primera Division 2026

Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion Tipovi i prognoze

Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion se igra u 09:00 dana 25.10.2026.

Sportivo Ameliano
Sportivo Amelijano
—
Olimpia Asuncion
Olimpija Asunsion

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Olimpija Asunsion", sa kvotom -125 - prema 2 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Olimpija Asunsion
100%
2 od 2 tipstera
Over/Under 3
Under
100%
1 od 1 tipstera
Double Chance
1X
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, KabotechBiz (plasiran na 219 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 4.8, stavljajući 10 na Under (-208) u opkladi Over/Under 3. Sa druge strane, vovan888 (plasiran na 1306 mestu), tipuje sa kvotom -125 na Olimpija Asunsion (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 8.0. Treći najbolji tipster (1410 ove sezone), GM26024 procenjuje da će ostvariti profit od 10.5 ulaganjem 10 sa kvotom +105 na 1X na tržištu Double Chance.

KabotechBiz
KabotechBiz
Rang-lista 219/1985
Profit: 29.26
Over/Under 3
-208 for Under
10/10
Procenjen profit 4.80
vovan888
vovan888
Rang-lista 1306/1985
Profit: -38.44
Home Draw Away
-125 for Olimpija Asunsion
10/10
Procenjen profit 8.00
GM26024
Rang-lista 1410/1985
Profit: -56.04
Double Chance
+105 for 1X
10/10
Procenjen profit 10.50
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 1979/1985
Profit: -745.22
Home Draw Away
-123 for Olimpija Asunsion
1/10
Procenjen profit 0.81
birkem
birkem
Rang-lista 2094/1985
Profit: -4642.48
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Procenjen profit 39.90

JohnnyBet tipovi za Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion prema yieldu tipstera

KabotechBiz (ukupan yield: 0.62%) prognozira profit od 4.8 stavljanjem 10 na ishod Under (kvota: -208), tržište: Over/Under 3. Zatim, tu je vovan888 sa yieldom -0.88% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Olimpija Asunsion (kvota: -125), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 8.0. GM26024 (yield -2.44% ) je odabrao +105 za ishod 1X na tržištu Double Chance. Ulog 10 će doneti profit od 10.5 (ako je tip tačan).

KabotechBiz
KabotechBiz
Rang-lista 607/1985
Yield: 0.62%
Over/Under 3
-208 for Under
10/10
Procenjen profit 4.80
vovan888
vovan888
Rang-lista 693/1985
Yield: -0.88%
Home Draw Away
-125 for Olimpija Asunsion
10/10
Procenjen profit 8.00
GM26024
Rang-lista 801/1985
Yield: -2.44%
Double Chance
+105 for 1X
10/10
Procenjen profit 10.50
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 1125/1985
Yield: -6.66%
Home Draw Away
-123 for Olimpija Asunsion
1/10
Procenjen profit 0.81
birkem
birkem
Rang-lista 1160/1985
Yield: -7.26%
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Procenjen profit 39.90

Tipovi za Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! birkem, sa ODI parametrom od 4906.67 ulaže 6 sa kvotom +665 na Over na tržištu Over/Under 2.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 39.9. vovan888 (ODI: 194.26) tipuje da bi ostvario profit od 8.0 stavljanjem 10 na Olimpija Asunsion (-125) u opkladi Home Draw Away. Treći na rang-listi (ODI: 1.82), GM26024, izabrao je Double Chance, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +105 na opkladu 1X i procenjujući profit od 10.5.

birkem
birkem
Rang-lista 1/1985
ODI: 4906.67
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Procenjen profit 39.90
vovan888
vovan888
Rang-lista 42/1985
ODI: 194.26
Home Draw Away
-125 for Olimpija Asunsion
10/10
Procenjen profit 8.00
GM26024
Rang-lista 403/1985
ODI: 1.82
Double Chance
+105 for 1X
10/10
Procenjen profit 10.50
KabotechBiz
KabotechBiz
Rang-lista 1846/1985
ODI: -10.26
Over/Under 3
-208 for Under
10/10
Procenjen profit 4.80
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang-lista 2030/1985
ODI: -137.9
Home Draw Away
-123 for Olimpija Asunsion
1/10
Procenjen profit 0.81

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion od AI

Koji ishod utakmice Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Under na tržištu Over/Under 3, sa kvotom od -208sa ulogom od 10, od tipstera KabotechBiz. Opklada na Olimpija Asunsion (-125) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera vovan888 je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je 1X na tržištu Double Chance na kojem tipster GM26024 stavlja ulog 10 sa kvotom od +105.

Over/Under 3
-208 for Under
10/10
Procenjen profit 4.80
Home Draw Away
-125 for Olimpija Asunsion
10/10
Procenjen profit 8.00
Double Chance
+105 for 1X
10/10
Procenjen profit 10.50
Home Draw Away
-123 for Olimpija Asunsion
1/10
Procenjen profit 0.81
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Procenjen profit 39.90

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Sportivo Amelijano - Olimpija Asunsion. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Olimpija Asunsion (-125). Pobeda Sportivo Amelijano (+342) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+252).

1 0%
X 0%
2 100%

Sportivo Amelijano vs Olimpija Asunsion Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -208 za Under (Over/Under 3)
Tip 2:
Kvote -125 za Olimpija Asunsion (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno