28.08.2026 19:00 Canada Premier League 2026

Supra du Quebec - Forge FC Tipovi i prognoze

Supra du Quebec - Forge FC se igra u 19:00 dana 28.08.2026.

Supra du Quebec
Forge FC
Forge FC

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Supra du Quebec - Forge FC odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Forge FC", sa kvotom -112 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Forge FC
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Supra du Quebec - Forge FC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Gree Tik (plasiran na 173 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.9, stavljajući 10 na Forge FC (-112) u opkladi Home Draw Away.

Gree Tik
Rang-lista 173/1303
Profit: 35.7
Home Draw Away
-112 for Forge FC
10/10
Procenjen profit 8.90

JohnnyBet tipovi za Supra du Quebec - Forge FC prema yieldu tipstera

Gree Tik (ukupan yield: 14.75%) prognozira profit od 8.9 stavljanjem 10 na ishod Forge FC (kvota: -112), tržište: Home Draw Away.

Gree Tik
Rang-lista 195/1303
Yield: 14.75%
Home Draw Away
-112 for Forge FC
10/10
Procenjen profit 8.90

Tipovi za Supra du Quebec - Forge FC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Gree Tik, sa ODI parametrom od -0.39 ulaže 10 sa kvotom -112 na Forge FC na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 8.9.

Gree Tik
Rang-lista 962/1303
ODI: -0.39
Home Draw Away
-112 for Forge FC
10/10
Procenjen profit 8.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Supra du Quebec - Forge FC od AI

Koji ishod utakmice Supra du Quebec - Forge FC predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Forge FC na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od -112sa ulogom od 10, od tipstera Gree Tik.

Home Draw Away
-112 for Forge FC
10/10
Procenjen profit 8.90

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Supra du Quebec - Forge FC. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Forge FC (-112). Pobeda Supra du Quebec (+242) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+247).

1 0%
X 0%
2 100%

Supra du Quebec vs Forge FC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -112 za Forge FC (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno