25.09.2026 13:30 Europe EURO U21 Qualification 2025/2026

Švajcarska U21 - Luksemburg U21 Tipovi i prognoze

Švajcarska U21 - Luksemburg U21 se igra u 13:30 dana 25.09.2026.

Switzerland U21
Švajcarska U21
Luksemburg U21

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Švajcarska U21 - Luksemburg U21 odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Asian Handicap (-2.5)", ishod "Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw", sa kvotom +178 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Over/Under 3.5
Over
100%
1 od 1 tipstera
Asian Handicap (-2.5)
Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Švajcarska U21 - Luksemburg U21 prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, supcio (plasiran na 1728 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 17.8, stavljajući 10 na Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw (+178) u opkladi Asian Handicap (-2.5).

supcio
supcio
Rang-lista 1728/1660
Profit: -1570.49
Asian Handicap (-2.5)
+178 for Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 17.80
supcio
supcio
Rang-lista 1728/1660
Profit: -1570.49
Over/Under 3.5
+124 for Over
10/10
Procenjen profit 12.40

JohnnyBet tipovi za Švajcarska U21 - Luksemburg U21 prema yieldu tipstera

supcio (ukupan yield: -5.78%) prognozira profit od 17.8 stavljanjem 10 na ishod Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw (kvota: +178), tržište: Asian Handicap (-2.5).

supcio
supcio
Rang-lista 878/1660
Yield: -5.78%
Asian Handicap (-2.5)
+178 for Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 17.80
supcio
supcio
Rang-lista 878/1660
Yield: -5.78%
Over/Under 3.5
+124 for Over
10/10
Procenjen profit 12.40

Tipovi za Švajcarska U21 - Luksemburg U21 od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! supcio, sa ODI parametrom od -1347.98 ulaže 10 sa kvotom +178 na Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-2.5). Može ostvariti profit od 17.8.

supcio
supcio
Rang-lista 1738/1660
ODI: -1347.98
Asian Handicap (-2.5)
+178 for Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 17.80
supcio
supcio
Rang-lista 1738/1660
ODI: -1347.98
Over/Under 3.5
+124 for Over
10/10
Procenjen profit 12.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Švajcarska U21 - Luksemburg U21 od AI

Koji ishod utakmice Švajcarska U21 - Luksemburg U21 predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw na tržištu Asian Handicap (-2.5), sa kvotom od +178sa ulogom od 10, od tipstera supcio.

Asian Handicap (-2.5)
+178 for Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 17.80
Over/Under 3.5
+124 for Over
10/10
Procenjen profit 12.40

Švajcarska U21 vs Luksemburg U21 Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +178 za Švajcarska U21 (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5))
Tip 2:
Kvote +124 za Over (Over/Under 3.5)
Igrajte odgovorno