22.10.2026 08:00 • Ethiopia • Premier League 2026/2027

Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema Tipovi i prognoze

Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema se igra u 08:00 dana 22.10.2026.

Wolaita Dicha FC
Volajta Diča FC
—
Bahir Dar Kenema
Bahir Dar Kenema

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Volajta Diča FC", sa kvotom +184 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Volajta Diča FC
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, abreujg78 (plasiran na 2050 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 18.4, stavljajući 10 na Volajta Diča FC (+184) u opkladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2050/1945
Profit: -38382.5
Home Draw Away
+184 for Volajta Diča FC
10/10
Procenjen profit 18.40

JohnnyBet tipovi za Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupan yield: -17.77%) prognozira profit od 18.4 stavljanjem 10 na ishod Volajta Diča FC (kvota: +184), tržište: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 1473/1945
Yield: -17.77%
Home Draw Away
+184 for Volajta Diča FC
10/10
Procenjen profit 18.40

Tipovi za Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! abreujg78, sa ODI parametrom od -44614.1 ulaže 10 sa kvotom +184 na Volajta Diča FC na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 18.4.

abreujg78
abreujg78
Rang-lista 2047/1945
ODI: -44614.1
Home Draw Away
+184 for Volajta Diča FC
10/10
Procenjen profit 18.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema od AI

Koji ishod utakmice Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Volajta Diča FC na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +184sa ulogom od 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+184 for Volajta Diča FC
10/10
Procenjen profit 18.40

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Volajta Diča FC - Bahir Dar Kenema. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Volajta Diča FC (+184). Pobeda Bahir Dar Kenema (+181) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+152).

1 100%
X 0%
2 0%

Volajta Diča FC vs Bahir Dar Kenema Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +184 za Volajta Diča FC (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno