22.09.2026 14:00 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Abedalah Šelbaj - Andres Andrade Tipovi i prognoze

Abedalah Šelbaj - Andres Andrade se igra u 14:00 dana 22.09.2026.

Abedalah Šelbaj
Andres Andrade

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Abedalah Šelbaj - Andres Andrade odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Andres Andrade", sa kvotom -120 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Andres Andrade
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Abedalah Šelbaj - Andres Andrade prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, GamblingSport19 (plasiran na 1710 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 8.3, stavljajući 10 na Andres Andrade (-120) u opkladi Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang-lista 1710/1638
Profit: -2190.52
Home Away
-120 for Andres Andrade
10/10
Procenjen profit 8.30

JohnnyBet tipovi za Abedalah Šelbaj - Andres Andrade prema yieldu tipstera

GamblingSport19 (ukupan yield: -11.96%) prognozira profit od 8.3 stavljanjem 10 na ishod Andres Andrade (kvota: -120), tržište: Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang-lista 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Away
-120 for Andres Andrade
10/10
Procenjen profit 8.30

Tipovi za Abedalah Šelbaj - Andres Andrade od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! GamblingSport19, sa ODI parametrom od -7399.85 ulaže 10 sa kvotom -120 na Andres Andrade na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 8.3.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang-lista 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Away
-120 for Andres Andrade
10/10
Procenjen profit 8.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Abedalah Šelbaj - Andres Andrade od AI

Koji ishod utakmice Abedalah Šelbaj - Andres Andrade predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Andres Andrade na tržištu Home Away, sa kvotom od -120sa ulogom od 10, od tipstera GamblingSport19.

Home Away
-120 for Andres Andrade
10/10
Procenjen profit 8.30

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Abedalah Šelbaj - Andres Andrade. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Andres Andrade (kvota: -120). Pobeda Abedalah Šelbaj (-139) je prikupila 0% glasova.

1 0%
2 100%

Abedalah Šelbaj vs Andres Andrade Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -120 za Andres Andrade (Home Away)
Igrajte odgovorno