24.10.2026 10:00 • England • League Two 2026/2027

Kroli taun - Tranmere Tipovi i prognoze

Kroli taun - Tranmere se igra u 10:00 dana 24.10.2026.

Crawley Town
Kroli taun
—
Tranmere Rovers
Tranmere

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Kroli taun - Tranmere odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Kroli taun", sa kvotom +158 - prema 1 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Kroli taun
50%
1 od 2 tipstera
Over/Under 4
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 2.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kroli taun - Tranmere prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, bukerror (plasiran na 1724 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 7.3, stavljajući 10 na Over (-137) u opkladi Over/Under 2.5. Sa druge strane, EROY (plasiran na 1811 mestu), tipuje sa kvotom +158 na Kroli taun (Home Draw Away), stavljajući 10 - procenjeni profit: 15.8. Treći najbolji tipster (1978 ove sezone), Samou22 procenjuje da će ostvariti profit od 30.8 ulaganjem 8 sa kvotom +385 na Over na tržištu Over/Under 4.

bukerror
bukerror
Rang-lista 1724/1969
Profit: -185.29
Over/Under 2.5
-137 for Over
10/10
Procenjen profit 7.30
EROY
EROY
Rang-lista 1811/1969
Profit: -276.78
Home Draw Away
+158 for Kroli taun
10/10
Procenjen profit 15.80
Samou22
Samou22
Rang-lista 1978/1969
Profit: -810.97
Over/Under 4
+385 for Over
8/10
Procenjen profit 30.80
nori1905
nori1905
Rang-lista 1981/1969
Profit: -840.7
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56

JohnnyBet tipovi za Kroli taun - Tranmere prema yieldu tipstera

bukerror (ukupan yield: -1.19%) prognozira profit od 7.3 stavljanjem 10 na ishod Over (kvota: -137), tržište: Over/Under 2.5. Zatim, tu je EROY sa yieldom -2.97% koji daje tip sa ulogom od 10 za rezultat Kroli taun (kvota: +158), tržište: Home Draw Away. Procenjeni profit: 15.8. Samou22 (yield -4.17% ) je odabrao +385 za ishod Over na tržištu Over/Under 4. Ulog 8 će doneti profit od 30.8 (ako je tip tačan).

bukerror
bukerror
Rang-lista 714/1969
Yield: -1.19%
Over/Under 2.5
-137 for Over
10/10
Procenjen profit 7.30
EROY
EROY
Rang-lista 840/1969
Yield: -2.97%
Home Draw Away
+158 for Kroli taun
10/10
Procenjen profit 15.80
Samou22
Samou22
Rang-lista 947/1969
Yield: -4.17%
Over/Under 4
+385 for Over
8/10
Procenjen profit 30.80
nori1905
nori1905
Rang-lista 1165/1969
Yield: -7.49%
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56

Tipovi za Kroli taun - Tranmere od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! nori1905, sa ODI parametrom od 182.78 ulaže 8 sa kvotom +257 na Draw na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 20.56. bukerror (ODI: 13.77) tipuje da bi ostvario profit od 7.3 stavljanjem 10 na Over (-137) u opkladi Over/Under 2.5. Treći na rang-listi (ODI: 11.83), EROY, izabrao je Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 sa kvotom od +158 na opkladu Kroli taun i procenjujući profit od 15.8.

nori1905
nori1905
Rang-lista 43/1969
ODI: 182.78
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56
bukerror
bukerror
Rang-lista 204/1969
ODI: 13.77
Over/Under 2.5
-137 for Over
10/10
Procenjen profit 7.30
EROY
EROY
Rang-lista 222/1969
ODI: 11.83
Home Draw Away
+158 for Kroli taun
10/10
Procenjen profit 15.80
Samou22
Samou22
Rang-lista 1981/1969
ODI: -63.56
Over/Under 4
+385 for Over
8/10
Procenjen profit 30.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kroli taun - Tranmere od AI

Koji ishod utakmice Kroli taun - Tranmere predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Over na tržištu Over/Under 2.5, sa kvotom od -137sa ulogom od 10, od tipstera bukerror. Opklada na Kroli taun (+158) na tržištu Home Draw Away sa ulogom. od 10 od tipstera EROY je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Over na tržištu Over/Under 4 na kojem tipster Samou22 stavlja ulog 8 sa kvotom od +385.

Over/Under 2.5
-137 for Over
10/10
Procenjen profit 7.30
Home Draw Away
+158 for Kroli taun
10/10
Procenjen profit 15.80
Over/Under 4
+385 for Over
8/10
Procenjen profit 30.80
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Procenjen profit 20.56

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Kroli taun - Tranmere. Top prognoza, sa 50% glasova, je pobeda Kroli taun (+158). Pobeda Tranmere (+156) je prikupila 0% glasova, dok 50% predviđa nerešeno (+257).

1 50%
X 50%
2 0%

Kroli taun vs Tranmere Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote -137 za Over (Over/Under 2.5)
Tip 2:
Kvote +158 za Kroli taun (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno