31.08.2026 14:45 France Ligue 2 2026/2027

Dizon FKO - AS Sent Etjen Tipovi i prognoze

Dizon FKO - AS Sent Etjen se igra u 14:45 dana 31.08.2026.

Dijon FCO
Dizon FKO
AS St. Etienne
AS Sent Etjen

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Dizon FKO - AS Sent Etjen odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Draw Away", ishod "Dizon FKO", sa kvotom +333 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Draw Away
Dizon FKO
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Dizon FKO - AS Sent Etjen prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Wilhelmine (plasiran na 1461 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 26.64, stavljajući 8 na Dizon FKO (+333) u opkladi Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1461/1315
Profit: -2381.37
Home Draw Away
+333 for Dizon FKO
8/10
Procenjen profit 26.64

JohnnyBet tipovi za Dizon FKO - AS Sent Etjen prema yieldu tipstera

Wilhelmine (ukupan yield: -5.48%) prognozira profit od 26.64 stavljanjem 8 na ishod Dizon FKO (kvota: +333), tržište: Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 709/1315
Yield: -5.48%
Home Draw Away
+333 for Dizon FKO
8/10
Procenjen profit 26.64

Tipovi za Dizon FKO - AS Sent Etjen od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Wilhelmine, sa ODI parametrom od -3109.0 ulaže 8 sa kvotom +333 na Dizon FKO na tržištu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 26.64.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang-lista 1461/1315
ODI: -3109.0
Home Draw Away
+333 for Dizon FKO
8/10
Procenjen profit 26.64

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Dizon FKO - AS Sent Etjen od AI

Koji ishod utakmice Dizon FKO - AS Sent Etjen predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Dizon FKO na tržištu Home Draw Away, sa kvotom od +333sa ulogom od 8, od tipstera Wilhelmine.

Home Draw Away
+333 for Dizon FKO
8/10
Procenjen profit 26.64

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Dizon FKO - AS Sent Etjen. Top prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Dizon FKO (+333). Pobeda AS Sent Etjen (-123) je prikupila 0% glasova, dok 0% predviđa nerešeno (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

Dizon FKO vs AS Sent Etjen Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +333 za Dizon FKO (Home Draw Away)
Igrajte odgovorno