30.08.2026 07:00 Netherlands ITF W50 Oldenzaal 2026

Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk Tipovi i prognoze

Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk se igra u 07:00 dana 30.08.2026.

Frančeska Pače
Nastasja Marijana Šunk

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Frančeska Pače", sa kvotom +295 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Frančeska Pače
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, Samou22 (plasiran na 1370 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 23.6, stavljajući 8 na Frančeska Pače (+295) u opkladi Home Away.

Samou22
Samou22
Rang-lista 1370/1339
Profit: -269.2
Home Away
+295 for Frančeska Pače
8/10
Procenjen profit 23.60

JohnnyBet tipovi za Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk prema yieldu tipstera

Samou22 (ukupan yield: -8.68%) prognozira profit od 23.6 stavljanjem 8 na ishod Frančeska Pače (kvota: +295), tržište: Home Away.

Samou22
Samou22
Rang-lista 857/1339
Yield: -8.68%
Home Away
+295 for Frančeska Pače
8/10
Procenjen profit 23.60

Tipovi za Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! Samou22, sa ODI parametrom od 20.04 ulaže 8 sa kvotom +295 na Frančeska Pače na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 23.6.

Samou22
Samou22
Rang-lista 113/1339
ODI: 20.04
Home Away
+295 for Frančeska Pače
8/10
Procenjen profit 23.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk od AI

Koji ishod utakmice Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Frančeska Pače na tržištu Home Away, sa kvotom od +295sa ulogom od 8, od tipstera Samou22.

Home Away
+295 for Frančeska Pače
8/10
Procenjen profit 23.60

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Frančeska Pače - Nastasja Marijana Šunk. Najbolja prognoza, sa 100% glasova, je pobeda Frančeska Pače (kvota: +295). Sa druge strane pobeda Nastasja Marijana Šunk (-1000) je prikupila 0% glasova.

1 100%
2 0%

Frančeska Pače vs Nastasja Marijana Šunk Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +295 za Frančeska Pače (Home Away)
Igrajte odgovorno