01.08.2026 19:10 United States MLB 2026

Hjston Astros - Teksas Rendžers Tipovi i prognoze

Hjston Astros - Teksas Rendžers se igra u 19:10 dana 01.08.2026.

Houston Astros
Hjston Astros
Texas Rangers
Teksas Rendžers

Na šta se kladiti?

Pogledajte najnovije tipove i prognoze za klađenje na događaj Hjston Astros - Teksas Rendžers odabrane od strane zajednice tipstera JohnnyBet. Jedno od najpopularnijih tržišta za klađenje je "Home Away", ishod "Hjston Astros", sa kvotom +106 - prema 2 od 3 korisnika. Još jedna popularna linija klađenja je "Asian Handicap (-1.5)" sa ishodom "Hjston Astros (-1.5), money back on draw" (kvota: +219) - prema 100% korisnika. Kao treću najpopularniju, okladu "Asian Handicap (1.5)" sa ishodom "Hjston Astros (+1.5), money back on draw" sa kvotom od -156 bira 1 od 1 tipstera (100%).

Najpopularnije vrste opklada:

Home Away
Hjston Astros
67%
2 od 3 tipstera
Asian Handicap (-1.5)
Hjston Astros (-1.5), money back on draw
100%
2 od 2 tipstera
Over/Under 8.5
Under
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Hjston Astros - Teksas Rendžers prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster na rang/listi, KrólSzamanów (plasiran na 1 prema ukupnom profitu) predviđa dobitak od 10.6, stavljajući 10 na Hjston Astros (+106) u opkladi Home Away.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang-lista 1/459
Profit: 0.0
Home Away
+106 for Hjston Astros
10/10
Procenjen profit 10.60
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang-lista 1/459
Profit: 0.0
Over/Under 9.5
+150 for Over
10/10
Procenjen profit 15.00
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
Asian Handicap (1.5)
-156 for Hjston Astros (+1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 6.40
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
1 2

JohnnyBet tipovi za Hjston Astros - Teksas Rendžers prema yieldu tipstera

KrólSzamanów (ukupan yield: 0.0%) prognozira profit od 10.6 stavljanjem 10 na ishod Hjston Astros (kvota: +106), tržište: Home Away.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang-lista 1/459
Yield: 0.0%
Home Away
+106 for Hjston Astros
10/10
Procenjen profit 10.60
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang-lista 1/459
Yield: 0.0%
Over/Under 9.5
+150 for Over
10/10
Procenjen profit 15.00
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
Asian Handicap (1.5)
-156 for Hjston Astros (+1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 6.40
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
1 2

Tipovi za Hjston Astros - Teksas Rendžers od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju da pronađu najbolje vrednosne opklade! KrólSzamanów, sa ODI parametrom od 0.0 ulaže 10 sa kvotom +106 na Hjston Astros na tržištu Home Away. Može ostvariti profit od 10.6.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang-lista 1/459
ODI: 0.0
Home Away
+106 for Hjston Astros
10/10
Procenjen profit 10.60
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rang-lista 1/459
ODI: 0.0
Over/Under 9.5
+150 for Over
10/10
Procenjen profit 15.00
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
Asian Handicap (1.5)
-156 for Hjston Astros (+1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 6.40
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Hjston Astros - Teksas Rendžers od AI

Koji ishod utakmice Hjston Astros - Teksas Rendžers predviđa veštačka inteligencija? Prema prognozama AI najveću verovatnoću uspeha ima opklada na Hjston Astros na tržištu Home Away, sa kvotom od +105sa ulogom od 10, od tipstera henry L. Opklada na Hjston Astros (+106) na tržištu Home Away sa ulogom. od 10 od tipstera KrólSzamanów je još jedan favorit AI. Treća najverovatnija dobitna opklada prema algoritmu je Under na tržištu Over/Under 8.5 na kojem tipster BcyB stavlja ulog 10 sa kvotom od -118.

Home Away
+105 for Hjston Astros
10/10
Procenjen profit 10.50
Home Away
+106 for Hjston Astros
10/10
Procenjen profit 10.60
Over/Under 9.5
+150 for Over
10/10
Procenjen profit 15.00
Over/Under 8.5
-118 for Under
10/10
Procenjen profit 8.50
Asian Handicap (1.5)
-156 for Hjston Astros (+1.5), money back on draw
10/10
Procenjen profit 6.40
1 2

Predlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi svoje prognoze za predstojeću utakmicu Hjston Astros - Teksas Rendžers. Najbolja prognoza, sa 67% glasova, je pobeda Hjston Astros (kvota: +106). Sa druge strane pobeda Teksas Rendžers (-130) je prikupila 33% glasova.

1 67%
2 33%

Hjston Astros vs Teksas Rendžers Tipovi za klađenje

Tip 1:
Kvote +106 za Hjston Astros (Home Away)
Tip 2:
Kvote +150 za Over (Over/Under 9.5)
Igrajte odgovorno